TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,781 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
2+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

üsküdar

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

KULÜP HAKKINDA

AMACIMIZ

Basketbol Okullarımızda tüm sporcularımıza ilk olarak, iyi birer sporcu olmayı öğretmeyi hedefliyoruz.Onlara temel basketbol becerilerini kazandırmanın yanında; fiziksel özelliklerini geliştirmek, arkadaşlık, takım olabilme, yardımlaşma, büyüklerine saygı, vatan sevgisi ve disiplini erken yaşlarda kazanmalarını sağlamakta amaçlarımız arasındadır.

EĞİTİM VE LİSANS
Basketbol Kurslarımız da Uluslararası Tecrübeli, Federasyon Tarafından Antrenör Belgeli, Ortalama 10 sporcuya 1 Antrenör ve her sporcumuza 1 top ile Antrenmanlar ve Lisanslı oyuncu olma şansı. Yetenekli ve başarılı çocuklarımız Avrupanın EN İYİ takımlarından Panathinaikos Basketbol altyapısına katılma sansı ve Panathinaikos A takımında oynama sansı yakalar.

KAMPLAR
Panathinaikos Basketbol Okulu Yaz ve Kış kamplarımız da, sporcularımız spor bilincini, disiplinini, yarışma ruhunu öğrenip, takım olma olgusunu, kazanma, kaybetme ve paylaşma duygularını kazanır ve geliştirirler. Panathinaikos basketbol akademi sporcuları kış spor okullarına hazır hale gelirler ve geleceğin yeni efsane adayı olmaya bir adım daha yaklaşırlar.

FIRSATLAR
Basketbol spor okullarımızda , Eğitimlerimiz konusunda uzman, milli takım tecrübesi de bulunan teknik kadromuz tarafından verilmekte ve teknik ekibimiz sporcularımızla bire bir ilgilenmektedir.Yetenekli çocuklarımız Avrupanın EN İYİ basketbol akademisi olan Panathinaikos basketbol okulları altyapısına katılma sansı ve Panathinaikos A takımında oynama sansı yakalar.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

KULÜP HAKKINDA YORUM YAP

KULÜP HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.