TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,563 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Koza mah.1677.sok. Biz okulları kampüsü. Esenyurt

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

KULÜP HAKKINDA

Kulübümüz olarak başarının detaylarda saklı olduğu düşüncesindeyiz. Günümüzde değerli çocuklarımıza ve siz çok değerli velilerimize bize ayırdığınız zamanın öneminin farkında olduğumuz için ,  değerli çocuklarımıza eğitim verirken her detayı düşünerek kaliteli olmasına gayret etmekteyiz.

 • Takımlarımızın hepsi en az 8 en fazla 16 kişiden oluşmaktadır.

 

 • Takımlarımız 6-18 yaş arası 12 farklı yaş aralığına ayrılmakta , bu yaş kategorileri kendi içlerinde allstar – rookie star -begginer  – tryout olmak üzere 4 ayrı gruptan oluşmaktadır.

 

 • Takımlarımızda her yaş grubuna özel gerekli teknik ve uygun pedagojik özellikte , özenle denenmiş ve seçilmiş spor akademisi mezunu , milli takımlarda görev yapmış veya üst seviye tbf onaylı antrenörlük kartı olan genç – dinamik , amatör ruhunu ve enerjisini kaybetmemiş hedefleri profesyonel yönde olan kişiler görevlendirilmiştir.

 

  • Antrenman metaryalleri sporcunun gelişimi açısından çok önemlidir . Basketbol toplarımız 5-6-7 numara olmak üzere 5 numara deri- kauçuk karışık 32 , 6 numara çoğunlukla deri ve kauçuk 64 , 7 numara deri 32 adet topumuz mevcuttur . 16 sporcu çift top  2 salonda aynı anda antrenman yapabilmektedir.

   

  • Kullanılan engeller slolom, engelli trafik, yön değiştirme levhalar, dribbling gözlükleri, 2 adet 30 top kapasiteli  top vitrini, 4 adet 20 top kapasiteli tekerlekli top sepetleri, 4 adet tekerlekli ahşap kilitli top sepetleri, sıçrama boruları, yeterli ayıda atlama ipi, 10 adet sıçrama tahtası, 32 adet huni şeklinde antrenman engeli mevcuttur.

   

  • Ekstra her 2 salonda teorik bilgi için duvar tip yazı tahtası , 10 saniyede satandayız basınçta top şişirme özellikli  Avrupa onaylı motorlu top basınç pompası mevcuttur. Ayrıca boy , kilo ve fiziksel ölçüm standımız bulunmaktadır. Her antrenörümüz Fox 40 marka profesyonel düdük ,adına özel taktik board  sahibidir. Salonlarımızda antrenmanlar kullanımı için bluetooth ve mikrofon özellikli ses sistemi mevcuttur.
  • Takımlarımızda her yaş grubuna uygun özel uygun ölçüde antrenör, saha , pota , top ve antrenman malzemesi  sağlayabilen nadir kulüplerden belkide tek kulübüz.

   

  • Antrenman formalarını çift taraflı ve numaralı yaptığımız için velileri 2 ayrı çift forma alma maliyetinden kurtardığımız gibi antrenmanlarda bir örnek giyinen takımlarımız takım disiplerini görsel disiplinleriyle bütünleştirmişlerdir.

   

  • Forma dışında t- shirt, sweat shirt, atkı, bere, şapka, çorap, çanta gibi tekstil ürünlerini toplu şekilde yaptırıp kulübümüze özel bu ürünleri maliyet fiyatına görsel bütünlük ve aitlik duygusu gelişsin diye veli ve sporcularımıza sünüyoruz.

   

  • Lig ve Turnuva maçalarına gittiğimizde kıyafet bütünlüğümüz diğer takımlarında ilgisini toplamakta ve güçlü bir önyargı oluşturmaktadır.

   

  • Sporcularımız antrenman sayıları, yetenekleri, başlangıç yaşları ve seviyelerine göre takımlara böldükten sonra , Oluşan takımların hepsini 10 yaş itibariyle takım seviyelerine uygun seviyede Turnuva ve liglere dahil ediyoruz.

   

  • Bu sayede takımlarımız çok farklı mağlubiyet alıp üzülmüyor, Çok rahat maç kazanıp gevşemiyor. Dolayısıyla her oyuncumuz lig oynamış tecrübesini arttırımını oluyor. Örneğin C takım oyuncusu hep yerinde saymıyor her takım aynı imkanda çalışıyor ve yarışıyor. Gelişimler daha gerçekçi bir şekilde değerlendiriliyor.

Takımlar doğru bir şekilde bir sonraki sene güncelleniyor.

  • Sporcularımız ara ödüllerle , başarıları karşılığı sertifika , madalya , hediyelik ürünlerle mükafatlandırılırken , koçlarımız tarafından her oyuncumuz uyku saatleri,  beslenme düzeni , ders başarısının önemi, ailevi ve sosyal hayatla ilgili konularda sürekli olarak yapması gerekenleri anlatıyor.

   

  • Takım sporcularımızın birçoğuna  lisans çıkartıyoruz  , eğitim hayatlarında alacağı burslar için gerekli resmî belge sporcuda bulunsun veya anlaşmalı olduğumuz özel okuldan burs verirken lisanslı sporcu olduğunu resmî hale getirelim.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

KULÜP HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

KULÜP HAKKINDA YORUM YAP

KULÜP HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.