TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,041 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BÜLENT KIROĞLANOĞLU
  • ADRES: Özel Adana FİNAL OKULLARI Spor Salonu Belediye Evleri Mahallesi Çukurova / ADANA ( Turgut Özal Ruh Sağlığı Hastanesi Karşı Arası )
  • TELEFON: 0 (532) 264 9524
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (505) 765 2351
  • WEB SİTESİ: https://www.dorukbasketbol.com.tr/
  • E-POSTA: info@dorukbasketbol.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ ADANA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Özel Adana FİNAL OKULLARI Spor Salonu Belediye Evleri Mahallesi Çukurova / ADANA ( Turgut Özal Ruh Sağlığı Hastanesi Karşı Arası )

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

KULÜP HAKKINDA

Doruk Basketbol Okulu; sektördeki 13 yıllık tecrübemiz ile 5-17 yaş arasında TEMEL BASKETBOL EĞİTİMİ ve ALTYAPI TAKIM ÇALIŞMALARINI kapsayan basketbol kursları düzenlemekteyiz. Adana Basketbol Kursu olarak temel amacımız sporu küçük yaşlarda sevdirerek, sporcu zekâsı ve disiplini ile büyüyen, sağlıklı ve özgüvenli nesiller yetiştirmektir. Adana Basketbol Okulumuz ve Takım Antrenmanlarımız her yıl 12 ay boyunca devam etmektedir. Antrenman Gruplarımız; sporcuların yaşları, fiziksel özellikleri ve yetenekleri doğrultusunda Lisanslı Antrenörlerimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Doruk Basketbol Okulu; basketbola yeni başlayan veya kendini geliştirmek isteyen sporculara temel basketbol eğitimleri vermektedir. Antrenman gruplarımız sporcuların yaş, yetenek ve fiziksel gelişimlerine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Adana Basketbol Okulu olarak aramıza katılan sporcular, fiziksel, zihinsel ve kişisel gelişimleri açısından alanında uzman LİSANSLI ANTRENÖRLER tarafından yetiştirilmektedir. Antrenmanlarımız; Özel Adana Final Okulları Spor Salonunda çağımız basketboluna uygun TEMEL BASEKTBOL EĞİTİM PROGRAMIMIZ doğrultusunda yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak gerçekleştirilmektedir.

Doruk Basketbol Kursu; hem kış hem de yaz okullarımızda sporcularımıza 12 ay boyunca kaliteli ve kesintisiz eğitimler vermektedir. Çocuklarımızın büyüme çağındaki ( 5 – 17 yaş ) gelişmeleri için spor yapmaları oldukça önemlidir. Adana Basketbol Kursu olarak her ay eğitim programımızda yer alan konular en ince detayına kadar anlatılarak, maçlar, oyunlar ve yarışmalar ile öğrenilen bilgiler uygulamalı olarak pekiştirilmektedir. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen yaz ve kış kamplarımız ile sporcu gelişimleri üst seviyeye taşınırken yıl içerisinde bir çok etkinlik düzenlenmektedir.

Doruk Basketbol Takımı; spor okullarımızda düzenli olarak antrenmanlara katılıp yeterli gelişimi gösteren ve başarılı olan sporcular arasından seçilerek oluşturulmaktadır. Özel antrenmanlar sonucu yetiştirdiğimiz Lisanslı Sporcular ile Adana Basketbol Takımı olarak resmi liglerde mücadele etmekteyiz. Bu doğrultuda kulübümüze yeni katılan her sporcumuza en iyi seviyede eğitimler verilerek takımlarımıza Lisanslı Sporcular yetiştirilmektedir.

Doruk Basketbol Takımları; spor okullarımızda düzenli olarak antrenmanlara katılıp yeterli gelişimi gösteren ve başarılı olan sporcular arasından seçilerek oluşturulmaktadır. Özel antrenmanlar sonucu yetiştirdiğimiz Lisanslı Sporcular ile Adana Basketbol Takımı olarak resmi liglerde mücadele etmekteyiz. Yaş kategorilerine göre oluşturulan takımlarımızda ileri düzey basketbol antrenmanları yapan sporcularımız TAKIM RUHU içerisinde her sezon farklı başarılar elde etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

KULÜP HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

KULÜP HAKKINDA YORUM YAP

KULÜP HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.