KATEGORİLER

ARAMA SONUÇLARI

TeknoBasket Basketbol Okulu

TeknoBasket Basketbol Okulu

Teknobasket Basketbol Okulu olarak misyonumuz çocuklarımıza basketbolu temel beceri ağırlıklı oyunlarla eğlenceli hale getirerek sevdirmektir. Amacımız, kazanmaktan daha da önemlisi iyi bireyler, disiplinli ve takım ruhuna sahip sporcular yetiştirmektir. Her şeyden önemlisi Basketbolu seven sporcular yetiştirmek ve onları teşvik edici sözlerle Basketbolun içinde tutmaktır. Sayıları 20’yi aşmayan gruplarla 2-4 tecrübeli antrenör eşliğinde TEKNO BASKETBOL‘un SADECE […]

EDBA SK

EDBA SK

Çocuklarımıza sporu sevdirmek, Özgüven sahibi, sosyal ilişkileri kuvvetli bireyler olmalarını sağlamak. Kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlayıp, enerjilerini spora kanalize etmek, Yapılacak olan organizasyonlarla çocuk-ebeveyn ilişkilerini kuvvetlendirmek, Sosyal yardım projeleri içinde aktif şekilde yer almalarını sağlamak, Türk basketboluna lisanslı oyuncular ve antrenörler kazandırmayı hedef alan bir spor kulübü olmayı hedef edinerek yola çıkmıştır.

Emre Dağdelen Personal Trainer

Emre Dağdelen Personal Trainer

Basketbolun bir çok bileşenin toplamından oluştuğu gerçeğinden hareket ederek, üst düzey fundamental antrenmanlarını, fiziksel yeterlilik ve mental donanım ile birleştiren spesifik bir antrenman sistemini sporcuya yansıtmak.