KATEGORİLER

HABER DETAYI

7 Mart 2019 22:53

Emre Dağdelen Bireysel Gelişim Programı – İzmir

Emre Dağdelen Bireysel Gelişim Programı – İzmir

Sporda performansın üç ana bileşeni vardır.

Bunlar:

1)Fiziksel kondisyon

2) Beceri düzeyi

3)Psikolojik hazırlık.

Psikolojik hazırlık bileşeni ne yazık ki çoğu sporcu ve antrenör tarafından göz ardı edilir ve arka plana atılır. Sporcularımla yaptığım çalışmalarda hemen hepsinin psikolojik hazırlık için çok az zaman harcadığını gözlemledim. Aslında sporcu performansında psikolojik hazırlık bileşeni diğer bileşenler kadar önemlidir ve en güzel yanı uygulaması her yerde ve her zaman olabilir.

Özellikle sakatlık dönemlerinde sürdürülebilen tek performans bileşenidir. Bu nedenlerle Emre Dağdelen Personal Training çalışmaları kapsamında profesyonel bir psikolojik hazırlık çalışması fiziksel kondisyon ve beceri düzeyi arttırma çalışmaları ile paralel olarak yürütülmektedir ve daha yoğun olarak sporcularımla psikolojik hazırlık çalışması yapılacaktır.

Profesyonel bir sporcu olarak ve yaşam koçu sertifikalı bir antrenör olarak Emre Dağdelen Personal Training programının en önemli farkı bu olacaktır.

Emre Dağdelen’in her seviyede ki oyunculara yönelik hazırladığı, her sporcuya özel “Bireysel Gelişim Programları” ile ilgili bilgi almak için;

Web: www.emredagdelen.net
Tel: 0 533 307 75 89

Kulüp Bilgileri

Emre Dağdelen Personal Trainer
0 (533) 307 7589 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.