KATEGORİLER

ARAMA SONUÇLARI

MBA MEYDAN BASKETBOL AKADEMİSİ

MBA MEYDAN BASKETBOL AKADEMİSİ

Detaylı bilgi için arayınız.

İSKENDERUN YILDIZLAR BASKETBOL KULÜBÜ

İSKENDERUN YILDIZLAR BASKETBOL KULÜBÜ

Türk Sporuna ve Türk Basketboluna karakter ve sportif açıdan başarılı ve çalışkan Basketbolcular yetiştirmek için bölgesel ve ulusal çapta başarılar elde etmiş ,alanında uzman ,tecrübeli ve pedagojik bilgisi olan antrenörlerle çocuklarımıza en iyi eğitimi sunma vizyonumuzla ilkleri başarmış ve şampiyonlukları olan kulübümüze sizleri bekliyoruz.

Bağcılar Göztepe S. K.

Bağcılar Göztepe S. K.

Şube merkez: Sebahattin Zaim imam Hatip ortaokulu spor salonu Demirkapı mh. Göztepe Şube 2: Ragıp Akın ilkokulu spor salonu Demirkapı mh. Göztepe Şube 3: Yeşilbağ ortaokulu spor salonu Sancaktepe mh.

Final İnşaat Spor Kulubü

Final İnşaat Spor Kulubü

Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları 2008 yılında Kadıköy / Moda da antrenmanlarına 142 sporcu ile başlamıştır. Kendine misyon olarak daima sporun birleştirici yüzünü benimseyen spor okullarımız Türk sporuna başarılı sporcular yetiştirmeyi hedeflemiştir. 2011 Yılında Merkezimiz olan Hidayet Türkoğlu Sports Arena yı açarak büyümeye başlayan Spor Okullarımız Basketbol ve Yüzme Branşları ile hizmet vermeye başlamıştır. […]

EDBA SK

EDBA SK

Çocuklarımıza sporu sevdirmek, Özgüven sahibi, sosyal ilişkileri kuvvetli bireyler olmalarını sağlamak. Kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlayıp, enerjilerini spora kanalize etmek, Yapılacak olan organizasyonlarla çocuk-ebeveyn ilişkilerini kuvvetlendirmek, Sosyal yardım projeleri içinde aktif şekilde yer almalarını sağlamak, Türk basketboluna lisanslı oyuncular ve antrenörler kazandırmayı hedef alan bir spor kulübü olmayı hedef edinerek yola çıkmıştır.

POTANIN KARTALLARI SPOR KULÜBÜ

POTANIN KARTALLARI SPOR KULÜBÜ

İstanbul Kartal’da 4 senedir faaliyet gösteren spor kulübümüz, kendi altyapısında Türkiye Basketbol liginde ve özel liglerde mücadele eden lisanslı sporcular yetiştirerek İstanbul U15 1.liği ve U11 3.lüğü elde etmiştir. Her sene katıldığı özel lig ve kamplarda da farklı yaş gruplarında derece yaparak çok sayıda başarıya ulaşmıştır. Yeni şampiyonlar ve iyi sporcular yetiştirmeyi hedefleyen kulübümüz yaz-kış […]

Akademi Basket Spor Organizasyonları

Akademi Basket Spor Organizasyonları

Kurucu : Cüneyt ÖZER Bio :  24 Ocak 1971 Üsküdar İstanbul Doğumlu.1993 Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Öğretmenlik Bölümü Mezunu.1990-1995 yılları arasında Galatarasay Kadın Basketbol takımı asistan koçluğunu yapmıştır. Bu seneler arasında namağlup üst üste Türkiye Şampiyonluğu, Türkiye Kupası ve Cumhurbaşkanlığı kupalarını kazanmıştır. 1996-1997 Yıldırım Bosna Küçük Bayan Kız takımı ile Türkiye Şampiyonluğu yaşamıştır. 1997-2010 […]

Emre Dağdelen Personal Trainer

Emre Dağdelen Personal Trainer

Basketbolun bir çok bileşenin toplamından oluştuğu gerçeğinden hareket ederek, üst düzey fundamental antrenmanlarını, fiziksel yeterlilik ve mental donanım ile birleştiren spesifik bir antrenman sistemini sporcuya yansıtmak.

İstanbul Utku Spor Kulübü

İstanbul Utku Spor Kulübü

İstanbul Utku Spor Kulübü, Bağcılar’da Basketbol Altyapısına Hizmet Veren Bunun Yanında Fiziksel Ve Mental Olarak Güçlü Bireyler Yetiştirmek Amacındadır. İstanbul Utku SK, Basketbol ve Diğer Spor Branşlarında ki Eğitimlerini Bağcılar Akyiğit Orta Okulunda 2018 Yılından İtibaren Vermeye Devam Etmektedir.