KATEGORİLER

ARAMA SONUÇLARI

Bağcılar Anka Spor

Bağcılar Anka Spor

  Kulübümüz 2016 yılında kurulmuş olup 6-16 yaş arası her kategoride Yarışmacı grupları ve spor okulları olan tecrübeli antrenör ekibiyle çocuklarımıza  Lisanslı sporcu olma imkanı sağlayan gençlik spor il müdürlüğüne bağlı bir kuruluştur. Amacımız Bağcılar da sporun yaygınlaşması ve çocuklarımızın özgüvenini spor sayesinde geliştirmesini sağlamaktır.

İstanbul Utku Spor Kulübü

İstanbul Utku Spor Kulübü

İstanbul Utku Spor Kulübü, Bağcılar’da Basketbol Altyapısına Hizmet Veren Bunun Yanında Fiziksel Ve Mental Olarak Güçlü Bireyler Yetiştirmek Amacındadır. İstanbul Utku SK, Basketbol ve Diğer Spor Branşlarında ki Eğitimlerini Bağcılar Akyiğit Orta Okulunda 2018 Yılından İtibaren Vermeye Devam Etmektedir. 

Bağcılar Basket Dinamo Spor Kulübü

Bağcılar Basket Dinamo Spor Kulübü

2017 yılının Eylül ayında kurulan kulübümüz; yoluna; güçlü karaktere sahip,ahlaklı,başarılı sporcular yetiştirmek adına çıkmıştır. Bunlar ile beraber Türk Baskebol ‘una yeni sporcular kazandırmayı hedeflemekteyiz.Her çocuk bir projedir. Doğru ve kaliteli eğitim ile Türk Basketbol’una yeni,yetenekli,karakterli sporcular kazandırmak kulübümüzün en büyük amacıdır.